CyberGuerrilla 2014
 Vol.4--No.2014 | 1 User Online
Tuesday,Nov 12,2019 
By Anonymous avatar | October 18, 2014 - 23:58 | Posted in CyberGuerrilla | 1 Comment

NEW TERRORIST DNR MOSCOW OFFICE LEAK – N.VITRENKO PARTY HACKED! MASSIVE DOCS STOCK!

this post is in Ukrainian language, all those who want to read are welcome to use google translate! Sorry for inconvenience!

————————————————————————–

В ці складні часи, ми маємо можливість протистояти Російському агресору не тільки у нерівному двобої на полі брані але і у кіберпросторі. Деякі з нас не можуть взяти зброю але можуть завдати серьозного болю інформаційній структурі ворога.

Наші побратими вже не раз атакували і досить успішно ворога. І сьогодні такий само день — день коли ми бьємо по осередкам ДНР. Вашій увазі ми пропонуємо внутрішню документацію з локальних мереж про Російської шавки Наталії Вітренко та її сраної ПСПУ. Ця гідота смердить своєю ненавистю до України і грає ігру котру вона вважає за доцільну, але грають не гру а саму падлюку Вітренко. Досить балакати…

В архівах ви знайдете багато документації ватажків ДНР, стосунки Вітренко та головуючих атаманів Росіїського КазачЄства, доповідні записки стосовно відносин деяких Українських досить відомих осіб та їх участі у інформаційних проектах ДНР, зокрема голови люстраційного комітету Єгора Соболєва та заступника голови Фіскальної Служби України — пана Володимира Хоменка та багато іншого дуже цікавого матеріалу.

Слава Україні!

                                  Героям Слава!

                                                                 Слава Нації!

                                                                                          Смерть Ворогам!

Превью документів

http://bayimg.com/album/fAamMAAac

Лінки на архіви

https://anonfiles.com/file/783943b5e08f624895346123badbf904

https://anonfiles.com/file/7dfb565f1045b36487635e2086f37046  • You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
  • Both comments and pings are currently closed.

This Post is Tagged with:
nonymous. Whoever you are, we are ungovernable!
> =[]= This site is run by cyberguerrilla, your friendly anonymous autonomous tech collective since 2010 =[]= This the past that can NOT be changed! <